sobre nosaltres

ZeilendeSchepen.nl és una agència de reserves independent per a vaixells xàrter. Tenim la selecció més gran de vaixells a nivell nacional i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada sol·licitud. Quan reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que a qualsevol altre lloc. Acompanyat dels millors consells. Els nostres empleats estan disponibles per telèfon cada dia de 8.30:17.00 a XNUMX:XNUMX. Estan encantats d’ajudar-vos amb els seus coneixements professionals en la cerca d’un vaixell adequat i us informaran de les moltes possibilitats.

ZeilendeSchepen.nl és una filial de Slaapschepen BV. L’empresa va començar fa 19 anys a Franeker i, amb els anys, s’ha convertit en un soci fort i fiable al món de la carta. Des del 2018, l’oficina està ubicada a Tsjaerderdyk 36, a Wirdum.

Ens agradaria presentar-nos:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, oci vendes
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, venda d’oci
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, vendes
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacions
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, tenidoria de llibres
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, desenvolupament web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / responsable de contingut
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Rampa d’abocament 3b
8912 AL Leeuwarden

Telèfon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl