sobre nosaltres

Sailing Ships.nl és una oficina de reserves independent per a vaixells de lloguer. Tenim la gamma més gran de vaixells a tot el país i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada sol·licitud. Quan reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que en qualsevol altre lloc. Guiat pels millors consells. Els nostres empleats es poden contactar per telèfon els dies laborables de 8.30 a 17.00 h. Estaran encantats d'ajudar-vos amb els seus coneixements professionals en la vostra recerca d'un vaixell adequat i estaran encantats d'informar-vos de les moltes possibilitats.

Zeilende Ships.nl és una filial de Sleeping Ships bv. L'empresa va començar fa 20 anys a Franeker i s'ha convertit amb els anys en un soci sòlid i fiable en el món del xàrter.

Ens agradaria presentar-nos:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, oci vendes
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, oci de venda
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, negoci de vendes
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Recursos Humans
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, tenidoria de llibres
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, comptabilitat
marianne@sleepingships.nl 

Carina Hensbroek, SEO / responsable de contingut
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Rampa d’abocament 3b
8912 AL Leeuwarden

Telèfon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl