sobre nosaltres

ZeilendeSchepen.nl és una agència de reserves independent per a vaixells xàrter. Tenim el subministrament més gran de vaixells a tot el país i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada petició. Si reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que en altres llocs. Acompanyat del millor consell. Els nostres empleats estan disponibles per telèfon de 8.30 a 17.30 cada dia. Estaran encantats d’ajudar-vos amb els seus coneixements experts per trobar un vaixell adequat i estaran encantats d’informar-vos de les moltes possibilitats.

ZeilendeSchepen.nl és una filial de Slaapschepen BV. La companyia va iniciar 15 fa anys a Franeker i ha crescut al llarg dels anys en un soci fort i fiable en el món dels vols xàrter. Des de 2018 l’oficina es troba al Tsjaerderdyk 36 a Wirdum.

Ens agradaria presentar-nos:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, oci vendes
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, oci de vendes
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, oci vendes
marlous@slaapschepen.nl

Titia Huisman, tenidoria de llibres
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, desenvolupament web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, gestió de continguts
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telèfon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl